בלוג

אם נתקלתם לאחרונה פעמים רבות בראשי התיבות GDPR, כנראה שאתם בעלי אתר אינטרנט, מנהלי קמפיינים או אנשים העוסקים בתקשורת ושיווק דיגיטלי. ייתכן כי שמעתם את המושג הזה לא מעט פעמים, אך האם אתם באמת יודעים מה המשמעות שלו? האם אתם מבינים מה הן ההשלכות שלו? האם תקנות חדשות אלו רלוונטיות גם לישראל? כדי לעשות לכם סדר בבלגן ולסייע לכם להבין טוב יותר "על מה כל הרעש", קבלו הסבר קצר אודות התקנות החדשות.
חשוב לדעת כי לדומיין אשר ייבחר לחנות וירטואלית, יש חשיבות רבה והשפעה גדולה הן על האופן בה החנות תיתפס על ידי הלקוחות, הן על מספר הכניסות הישירות לאתר והן על קידום האתרים. מהסיבות הללו, חשוב להשקיע זמן ומחשבה עמוקה על מנת לבחור לחנות וירטואלית את הדומיין המתאים, כאשר המטרה תהיה לבחור דומיין אשר מתקשר לתחום הפעילות של החנות.
שיווק דיגיטלי הפך כבר מזמן לחלק בלתי נפרד מתוכנית שיווקית של כל מותג שמעוניין לקדם עצמו ולהיות נוכח במרחב הווירטואלי. כדי שתהיו מעודכנים ולוודא שאתם לא נשארים מאחור, הכנו עבורם מאמר קצר העוסק בחשיבות השיווק הדיגיטלי ובטרנדים המובילים בו, שכדאי שתכירו.
אם יש לכם חנות וירטואלית, וודאי שמעתם לא פעם את המושג Email Marketing. אך האם אתם באמת מבינים כמה כוח טמון בדיוור אלקטרוני ועד כמה הוא יכול לסייע לאתר האיקומרס שלכם? כדאי שתקראו.
מדיניות ההחזרות וההחלפות באתר שלכם - הרבה יותר ממה שחשבתם.
שירות לקוחות מקצועי, אדיב ומיומן הוא כלי מפתח להצלחתה של חנות וירטואלית.