עדכון תכנים בחנות וירטואלית

עדכון תכנים בחנות וירטואלית

31/10/2017

אתר איקומרס מתאפיין בדינאמיות שבאה לידי ביטוי, בין השאר, בעדכון והוספת מוצרים בתדירות גבוהה.

אתרים רבים מציעים אלפי מוצרים בכל רגע נתון, ומוסיפים עשרות ואף מאות מוצרים חדשים מידי חודש.

 

עדכון התכנים והוספת המוצרים לאתר, הן פעולות סיזיפיות שגוזלות זמן רב ודורשות מיומנות רבה.

כתיבה איכותית, מפרט מלא וברור ותמונות ברמה גבוהה, ישפרו עבורכם באופן דרמטי את אחוזי ההמרה, וייעלו את פעולת האתר.

 

כתיבת תכנים ייחודיים (בניגוד להעתקת תכנים מאתרים עם מוצרים דומים) הינה מהותית לקידום האתר, היות וגוגל מזהה תכנים מועתקים ופוגע במיקומים של האתר בחיפוש האורגני.

 

מועד העלאת התכנים מהווה גם הוא גורם בעל משקל לא מבוטל, שהרי כל יום שבו מוצר לא נמצא באתר, עשוי להיות מתורגם לאיבוד עסקאות ולהפסד כספי.

 

ל-WeCommerce מחלקה המתמחה בעדכון תכנים והוספת מוצרים לאתר. צוות המחלקה מיומן בעיצוב אופטימלי של דפי מוצר, וכל זאת בזמן תגובה מהיר ביותר ובעלויות משתלמות.

 

לפרטים צרו איתנו קשר

טלפון: 03-9444901

כתובת מייל: Wow@wecommerce.co.il

 

פגשנו לאחרונה לקוח פוטנציאלי שבדיוק השיק אתר חדש. בפגישה שלנו הוא אמר את המשפט הבא: ״השקנו אתר חדש. נקדם אותו קצת, נראה שהוא מצליח ואז נוסיף שירות לקוחות״. בינתיים פקיד/ת הקבלה אמור היה לענות לשיחות הטלפון הנכנסות ולפניות במייל. על לייב צ׳ט בכלל אין מה לדבר. כמובן שהגישה הזאת היא מתכון בטוח לכישלון.
זה אולי עוד נראה רחוק אבל חגיגת הקניות הגדולה של השנה כבר כמעט כאן. כל מי שמנהל אתר מכירות אונליין יודע שחודש נובמבר הוא חודש שעשוי להשפיע על כל המאזן של השנה. התנהלות נכונה בתקופה הזאת עשויה להגדיל את מחזור המכירות בעשרות אחוזים. היערכות לקויה או מאוחרת עשויה לייצר אכזבה.