עדכון תכנים בחנות וירטואלית

עדכון תכנים בחנות וירטואלית

31/10/2017

אתר איקומרס מתאפיין בדינאמיות שבאה לידי ביטוי, בין השאר, בעדכון והוספת מוצרים בתדירות גבוהה.

אתרים רבים מציעים אלפי מוצרים בכל רגע נתון, ומוסיפים עשרות ואף מאות מוצרים חדשים מידי חודש.

 

עדכון התכנים והוספת המוצרים לאתר, הן פעולות סיזיפיות שגוזלות זמן רב ודורשות מיומנות רבה.

כתיבה איכותית, מפרט מלא וברור ותמונות ברמה גבוהה, ישפרו עבורכם באופן דרמטי את אחוזי ההמרה, וייעלו את פעולת האתר.

 

כתיבת תכנים ייחודיים (בניגוד להעתקת תכנים מאתרים עם מוצרים דומים) הינה מהותית לקידום האתר, היות וגוגל מזהה תכנים מועתקים ופוגע במיקומים של האתר בחיפוש האורגני.

 

מועד העלאת התכנים מהווה גם הוא גורם בעל משקל לא מבוטל, שהרי כל יום שבו מוצר לא נמצא באתר, עשוי להיות מתורגם לאיבוד עסקאות ולהפסד כספי.

 

ל-WeCommerce מחלקה המתמחה בעדכון תכנים והוספת מוצרים לאתר. צוות המחלקה מיומן בעיצוב אופטימלי של דפי מוצר, וכל זאת בזמן תגובה מהיר ביותר ובעלויות משתלמות.

 

לפרטים צרו איתנו קשר

טלפון: 03-9444901

כתובת מייל: Wow@wecommerce.co.il

 

סמסים שיווקיים הפכו בשנים האחרונות לכלי שיווקי חזק ויעיל, לאור הזמן הרב שמבלה האדם הממוצע מול המסך הקטן. הודעת SMS קצרה המתריעה על מבצע מיוחד, הטבה בלעדית ליום ההולדת או הגעתה של קולקציה חדשה, בהחלט תופסת את תשומת הלב של כולנו, וגורמת לנו לרצות לרכוש מוצר מסוים, גם אם לא ממש התכוונו... יש 60% הנחה על כל החנות רק עד מחר! מה לא נקנה? ברור שכן! חבל לפספס...
חשבתם פעם באיזו שפה אתם קונים? הרוב המוחלט בישראל יאמר כמובן עברית, וזה הגיוני: אנחנו חיים ונושמים עברית, ואוהבים את הקניות שלנו בשפה נוחה ונגישה. כל זה טוב ויפה, אבל מה לגבי פלחי אוכלוסייה שלמים להם האתר שלכם לא נגיש? הגיע הזמן להביא את החנות הוירטואלית שלכם לשיאים חדשים, על ידי תרגומה לשפות נוספות.