עדכון תכנים בחנות וירטואלית

עדכון תכנים בחנות וירטואלית

31/10/2017

אתר איקומרס מתאפיין בדינאמיות שבאה לידי ביטוי, בין השאר, בעדכון והוספת מוצרים בתדירות גבוהה.

אתרים רבים מציעים אלפי מוצרים בכל רגע נתון, ומוסיפים עשרות ואף מאות מוצרים חדשים מידי חודש.

 

עדכון התכנים והוספת המוצרים לאתר, הן פעולות סיזיפיות שגוזלות זמן רב ודורשות מיומנות רבה.

כתיבה איכותית, מפרט מלא וברור ותמונות ברמה גבוהה, ישפרו עבורכם באופן דרמטי את אחוזי ההמרה, וייעלו את פעולת האתר.

 

כתיבת תכנים ייחודיים (בניגוד להעתקת תכנים מאתרים עם מוצרים דומים) הינה מהותית לקידום האתר, היות וגוגל מזהה תכנים מועתקים ופוגע במיקומים של האתר בחיפוש האורגני.

 

מועד העלאת התכנים מהווה גם הוא גורם בעל משקל לא מבוטל, שהרי כל יום שבו מוצר לא נמצא באתר, עשוי להיות מתורגם לאיבוד עסקאות ולהפסד כספי.

 

ל-WeCommerce מחלקה המתמחה בעדכון תכנים והוספת מוצרים לאתר. צוות המחלקה מיומן בעיצוב אופטימלי של דפי מוצר, וכל זאת בזמן תגובה מהיר ביותר ובעלויות משתלמות.

 

לפרטים צרו איתנו קשר

טלפון: 03-9444901

כתובת מייל: Wow@wecommerce.co.il

 

כבר תקופה ארוכה שאתם חושבים על זה, ועכשיו החלטתם לעשות את הצעד האמיץ ולהקים חנות אינטרנטית. החנות האינטרנטית תאפשר לכם להגיע ליותר קהלים ללא מגבלה גיאוגרפית, תעזור לכם להציע מגוון רחב של מוצרים ולעשות מהלכים שיווקיים מגוונים. אבל מאיפה מתחילים את תהליך ההקמה? על מה שמים את הדגש ואיך "מסננים את כל הרעשים” של גורמים שונים בעלי אינטרסים?
לפעמים אנחנו קוראים מאמר או פוסט ומרגישים כאילו המילים שנכתבו שם יצאו מהפה שלנו. זה בדיוק המקרה שקרה לנו כשנתקלנו במאמר שהתפרסם באתר Forbes תחת הכותרת - Five Low Tcech hacks to improve Online Shopping. החלטנו להביא לכם בעברית את רוח הדברים עם פרשנות ותוספות שלנו.