שיווק

שיווק

02/11/2017

אתרי איקומרס פועלים בסביבה תחרותית ומאתגרת, כשהיעד הסופי ברור - למכור, וכמה שיותר!

כדי להשיג יעד זה, יש צורך בהבנה של מסעו של הצרכן (Consumer Journey) מהרגע שבו הוא מתעניין במוצר מסויים, דרך השלבים שבהם הוא מתלבט, צובר מידע ומגבש החלטה, ועד לרגע שבו הוא מבצע רכישה ואף לאחר ביצוע הרכישה - ביצוע רכישות חוזרות, המלצות לחברים וכיו״ב.

 

את מסעו של הצרכן אנו מלווים באמצעות כלים שיווקיים שונים - מנועי חיפוש, רשתות חברתיות, דיוור, תוכן, פרסום בפלטפרומות שונות ועוד.

 

WeCommerce מתמחה בשיווק אתרי איקומרס.

מחלקת השיווק שלנו מציעה ללקוחותינו את מגוון השירותים והכלים השיווקיים הדרושים להצלחת האתר, וכל זאת תוך ראייה של התמונה השיווקית המלאה ואופטימיזציה של ההוצאות השיווקיות.

 

השירותים העיקריים אותם אנו מציעים ללקוחותינו:

# קידום אורגני במנועי חיפוש עם התמחות בקידום אתרי סחר

# קידום ממומן בגוגל

# פרסום ברשתות חברתיות

# ניהול רשתות חברתיות

# שירותי דיוור (אימייל מרקטינג) מלאים כולל עיצוב, תכנות וניהול

# כתיבה וקידום תוכן

 

במסגרת הפעילויות השיווקיות שלנו אנו בונים ומנהלים עבור לקוחותינו מאגר לקוחות (Data Base) לשימושים שונים, ומייעלים את העבודה על ידי התממשקות של מערכת האוטומציה השיווקית (Marketing Automation) עם מערכות ה-CRM וה-Call Center שלנו.

 

לפרטים צרו איתנו קשר

טלפון: 03-9444901

כתובת מייל: Wow@wecommerce.co.il

 

שיווק דיגיטלי הפך כבר מזמן לחלק בלתי נפרד מתוכנית שיווקית של כל מותג שמעוניין לקדם עצמו ולהיות נוכח במרחב הווירטואלי. כדי שתהיו מעודכנים ולוודא שאתם לא נשארים מאחור, הכנו עבורם מאמר קצר העוסק בחשיבות השיווק הדיגיטלי ובטרנדים המובילים בו, שכדאי שתכירו.
אם יש לכם חנות וירטואלית, וודאי שמעתם לא פעם את המושג Email Marketing. אך האם אתם באמת מבינים כמה כוח טמון בדיוור אלקטרוני ועד כמה הוא יכול לסייע לאתר האיקומרס שלכם? כדאי שתקראו.