שיווק חנות וירטואלית

שיווק חנות וירטואלית

02/11/2017

אתרי איקומרס פועלים בסביבה תחרותית ומאתגרת, כשהיעד הסופי ברור - למכור, וכמה שיותר!

כדי להשיג יעד זה, יש צורך בהבנה של מסעו של הצרכן (Consumer Journey) מהרגע שבו הוא מתעניין במוצר מסויים, דרך השלבים שבהם הוא מתלבט, צובר מידע ומגבש החלטה, ועד לרגע שבו הוא מבצע רכישה ואף לאחר ביצוע הרכישה - ביצוע רכישות חוזרות, המלצות לחברים וכיו״ב.

 

את מסעו של הצרכן אנו מלווים באמצעות כלים שיווקיים שונים - מנועי חיפוש, רשתות חברתיות, דיוור, תוכן, פרסום בפלטפרומות שונות ועוד.

 

WeCommerce מתמחה בשיווק אתרי איקומרס.

מחלקת השיווק שלנו מציעה ללקוחותינו את מגוון השירותים והכלים השיווקיים הדרושים להצלחת האתר, וכל זאת תוך ראייה של התמונה השיווקית המלאה ואופטימיזציה של ההוצאות השיווקיות.

 

השירותים העיקריים אותם אנו מציעים ללקוחותינו:

# קידום אורגני במנועי חיפוש עם התמחות בקידום אתרי סחר

# קידום ממומן בגוגל

# פרסום ברשתות חברתיות

# ניהול רשתות חברתיות

# שירותי דיוור (אימייל מרקטינג) מלאים כולל עיצוב, תכנות וניהול

# כתיבה וקידום תוכן

 

במסגרת הפעילויות השיווקיות שלנו אנו בונים ומנהלים עבור לקוחותינו מאגר לקוחות (Data Base) לשימושים שונים, ומייעלים את העבודה על ידי התממשקות של מערכת האוטומציה השיווקית (Marketing Automation) עם מערכות ה-CRM וה-Call Center שלנו.

 

לפרטים צרו איתנו קשר

טלפון: 03-9444901

כתובת מייל: Wow@wecommerce.co.il

 

כבר תקופה ארוכה שאתם חושבים על זה, ועכשיו החלטתם לעשות את הצעד האמיץ ולהקים חנות אינטרנטית. החנות האינטרנטית תאפשר לכם להגיע ליותר קהלים ללא מגבלה גיאוגרפית, תעזור לכם להציע מגוון רחב של מוצרים ולעשות מהלכים שיווקיים מגוונים. אבל מאיפה מתחילים את תהליך ההקמה? על מה שמים את הדגש ואיך "מסננים את כל הרעשים” של גורמים שונים בעלי אינטרסים?
לפעמים אנחנו קוראים מאמר או פוסט ומרגישים כאילו המילים שנכתבו שם יצאו מהפה שלנו. זה בדיוק המקרה שקרה לנו כשנתקלנו במאמר שהתפרסם באתר Forbes תחת הכותרת - Five Low Tcech hacks to improve Online Shopping. החלטנו להביא לכם בעברית את רוח הדברים עם פרשנות ותוספות שלנו.