שיווק חנות וירטואלית

שיווק חנות וירטואלית

02/11/2017

אתרי איקומרס פועלים בסביבה תחרותית ומאתגרת, כשהיעד הסופי ברור - למכור, וכמה שיותר!

כדי להשיג יעד זה, יש צורך בהבנה של מסעו של הצרכן (Consumer Journey) מהרגע שבו הוא מתעניין במוצר מסויים, דרך השלבים שבהם הוא מתלבט, צובר מידע ומגבש החלטה, ועד לרגע שבו הוא מבצע רכישה ואף לאחר ביצוע הרכישה - ביצוע רכישות חוזרות, המלצות לחברים וכיו״ב.

 

את מסעו של הצרכן אנו מלווים באמצעות כלים שיווקיים שונים - מנועי חיפוש, רשתות חברתיות, דיוור, תוכן, פרסום בפלטפרומות שונות ועוד.

 

WeCommerce מתמחה בשיווק אתרי איקומרס.

מחלקת השיווק שלנו מציעה ללקוחותינו את מגוון השירותים והכלים השיווקיים הדרושים להצלחת האתר, וכל זאת תוך ראייה של התמונה השיווקית המלאה ואופטימיזציה של ההוצאות השיווקיות.

 

השירותים העיקריים אותם אנו מציעים ללקוחותינו:

# קידום אורגני במנועי חיפוש עם התמחות בקידום אתרי סחר

# קידום ממומן בגוגל

# פרסום ברשתות חברתיות

# ניהול רשתות חברתיות

# שירותי דיוור (אימייל מרקטינג) מלאים כולל עיצוב, תכנות וניהול

# כתיבה וקידום תוכן

 

במסגרת הפעילויות השיווקיות שלנו אנו בונים ומנהלים עבור לקוחותינו מאגר לקוחות (Data Base) לשימושים שונים, ומייעלים את העבודה על ידי התממשקות של מערכת האוטומציה השיווקית (Marketing Automation) עם מערכות ה-CRM וה-Call Center שלנו.

 

לפרטים צרו איתנו קשר

טלפון: 03-9444901

כתובת מייל: Wow@wecommerce.co.il

 

סמסים שיווקיים הפכו בשנים האחרונות לכלי שיווקי חזק ויעיל, לאור הזמן הרב שמבלה האדם הממוצע מול המסך הקטן. הודעת SMS קצרה המתריעה על מבצע מיוחד, הטבה בלעדית ליום ההולדת או הגעתה של קולקציה חדשה, בהחלט תופסת את תשומת הלב של כולנו, וגורמת לנו לרצות לרכוש מוצר מסוים, גם אם לא ממש התכוונו... יש 60% הנחה על כל החנות רק עד מחר! מה לא נקנה? ברור שכן! חבל לפספס...
חשבתם פעם באיזו שפה אתם קונים? הרוב המוחלט בישראל יאמר כמובן עברית, וזה הגיוני: אנחנו חיים ונושמים עברית, ואוהבים את הקניות שלנו בשפה נוחה ונגישה. כל זה טוב ויפה, אבל מה לגבי פלחי אוכלוסייה שלמים להם האתר שלכם לא נגיש? הגיע הזמן להביא את החנות הוירטואלית שלכם לשיאים חדשים, על ידי תרגומה לשפות נוספות.