שיווק חנות וירטואלית

שיווק חנות וירטואלית

02/11/2017

אתרי איקומרס פועלים בסביבה תחרותית ומאתגרת, כשהיעד הסופי ברור - למכור, וכמה שיותר!

כדי להשיג יעד זה, יש צורך בהבנה של מסעו של הצרכן (Consumer Journey) מהרגע שבו הוא מתעניין במוצר מסויים, דרך השלבים שבהם הוא מתלבט, צובר מידע ומגבש החלטה, ועד לרגע שבו הוא מבצע רכישה ואף לאחר ביצוע הרכישה - ביצוע רכישות חוזרות, המלצות לחברים וכיו״ב.

 

את מסעו של הצרכן אנו מלווים באמצעות כלים שיווקיים שונים - מנועי חיפוש, רשתות חברתיות, דיוור, תוכן, פרסום בפלטפרומות שונות ועוד.

 

WeCommerce מתמחה בשיווק אתרי איקומרס.

מחלקת השיווק שלנו מציעה ללקוחותינו את מגוון השירותים והכלים השיווקיים הדרושים להצלחת האתר, וכל זאת תוך ראייה של התמונה השיווקית המלאה ואופטימיזציה של ההוצאות השיווקיות.

 

השירותים העיקריים אותם אנו מציעים ללקוחותינו:

# קידום אורגני במנועי חיפוש עם התמחות בקידום אתרי סחר

# קידום ממומן בגוגל

# פרסום ברשתות חברתיות

# ניהול רשתות חברתיות

# שירותי דיוור (אימייל מרקטינג) מלאים כולל עיצוב, תכנות וניהול

# כתיבה וקידום תוכן

 

במסגרת הפעילויות השיווקיות שלנו אנו בונים ומנהלים עבור לקוחותינו מאגר לקוחות (Data Base) לשימושים שונים, ומייעלים את העבודה על ידי התממשקות של מערכת האוטומציה השיווקית (Marketing Automation) עם מערכות ה-CRM וה-Call Center שלנו.

 

לפרטים צרו איתנו קשר

טלפון: 03-9444901

כתובת מייל: Wow@wecommerce.co.il

 

פגשנו לאחרונה לקוח פוטנציאלי שבדיוק השיק אתר חדש. בפגישה שלנו הוא אמר את המשפט הבא: ״השקנו אתר חדש. נקדם אותו קצת, נראה שהוא מצליח ואז נוסיף שירות לקוחות״. בינתיים פקיד/ת הקבלה אמור היה לענות לשיחות הטלפון הנכנסות ולפניות במייל. על לייב צ׳ט בכלל אין מה לדבר. כמובן שהגישה הזאת היא מתכון בטוח לכישלון.
זה אולי עוד נראה רחוק אבל חגיגת הקניות הגדולה של השנה כבר כמעט כאן. כל מי שמנהל אתר מכירות אונליין יודע שחודש נובמבר הוא חודש שעשוי להשפיע על כל המאזן של השנה. התנהלות נכונה בתקופה הזאת עשויה להגדיל את מחזור המכירות בעשרות אחוזים. היערכות לקויה או מאוחרת עשויה לייצר אכזבה.