לקוחות מספרים עלינו

צוות השירות שלנו מורכב מעשרות מומחי איקומרס, בעלי ניסיון בתפעול מאות אלפי פניות שירות עבור עשרות אתרי סחר בגדלים שונים ובתחומי פעילות מגוונים.
איקומרס
כאדם שהעסק שלי צמח כמעט במקרה, שירות הלקוחות היה אחד הדברים שהרגשתי תמיד שאני לא מספיק להגיע אליהם- ומצד שני- שללא ספק זה אחד הדברים הכי הכי חשובים כשאתה בעל עסק. וויקומרס נותנים לי שקט ליצור, אני מרגיש שמפעל חיי בידיים טובות ושהם התאימו את עצמם לדי אן איי של החברה שלי ושל אופי הלקוחות. עף עליהם בהגזמה.
עידן גרינברג, יזם
מיסמס
איקומרס
אני בתחום האיקומרס  שנים רבות ובוחרת את הספקים שלי בקפידה. האתר שלנו ידוע בזכות הסטנדרט השירותי הגבוה שלו. לכן הבחירה במוקד שירות הייתה כל כך חשובה לנו. אני שמחה לומר שהבחירה הייתה נכונה וש-WECOMMERCE מאפשרת לנו לספק ללקוחות שלנו שירות ברמה גבוהה גם בתקופות העמוסות והסוערות ביותר.
מיכל גאיטו אלבז, בעלים
גילטי
איקומרס
בכל שנותי כסמנכ"ל שיווק ואיקומרס אני מקפידה לבחור ספקים מקצועיים שיתאימו ל-DNA שלנו – שחקני נשמה, מביני עניין וחושבים מחוץ לקופסא. לשמחתי הרבה, מצאתי בליאור ובצוות המושלם שעובד מולנו את כל זה ואף יותר. גם בתחום שירות הלקוחות וגם בתפעול האתרים אני מרגישה כאילו הם חלק מעובדי החברה ולא ספק חיצוני. אין שעה ביום או בלילה שלא קיבלתי מענה נעים, מקצועי והכי חשוב – הם תמיד רואים את טובת הצרכן לנגד עיניהם – זה בדיוק מה שאתה מחפש מספק של שירות לקוחות שהרי ה-Last mile יושב אצלם...ממליצה בחום....
שרון הרמתי, סמנכ״ל שיווק
ורדינון-נעמן
איקומרס
הדבר החשוב ביותר בניהול חנות און ליין  ובפרט בתחום שירות הלקוחות היא מהירות התגובה. בכל המובנים אני ממליץ בחום על WECOMMERCE כחלק בלתי נפרד מהצלחת shop.mikibuganim.com בשנתיים האחרונות.
מיקי בוגנים
איקומרס
WECOMMERCE היא הרבה יותר מספק או נותן שירות – הם שותפים מלאים לכל דבר. מלווים אותנו מיום הקמת האתר ועד היום. תמיד ישמחו לתת שירות בכל נושא ועניין, הכל במקצועיות, אדיבות, הגינות, והכי חשוב באווירה משפחתית וחברית אמיתית.
דרור כהן,
VANS
VF ISRAEL
איקומרס
התלבטנו מאוד האם את שירות הלקוחות
שלנו בעזרת ספק חיצוני. חששנו לאבד
את הזהות שלנו ושצוות חיצוני לא יידע
לתקשר את שפת המותג שלנו, ולשמחתי
התברר שטעינו. העבודה עם WECOMMERCE נותנת לנו גמישות מלאה ומאפשרת לנו לצמוח בקצב מהיר מבלי שנצטרך להגדיל את הצוות שלנו. במקביל, הצוות של WECOMMERCE התחבר למותג שלנו ונותן שירות לקוחות ברמה גבוהה כעובדי החברה לחברה לכל דבר ועניין.
עמית פרי, מנכ״ל
פנדה
הצטרפו לעשרות לקוחות שכבר שיפרו את העבודה שלהם איתנו
אתם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת פרטים נוספים בנושא