הסיפור שלנו

עולם הקמעונאות השתנה ללא הכר ואיתו השתנו דרישות הצרכנים. שירות איכותי, אספקה מהירה ויעילה וחוויית גלישה נוחה ואמינה הם תנאי הכרחי להצלחה. גופים שלא יודעים לתת מענה לדרישות אלו נשארים מאחור.
WECOMMERCE (ח.פ. 516142098) הוקמה בשנת 2017 מתוך חזון לתת מענה איכותי לסטנדרטים השירותיים והתפעוליים בעולם האיקומרס.
WECOMMERCE מתמחה בניהול ותפעול אתרי איקומרס ומעניקה מגוון רחב של שירותים בסטנדרטים הגבוהים ביותר לעשרות חברות במשק הישראלי.
בזכות שילוב בין כוח אדם מיומן ומסור וכלים טכנולוגיים מתקדמים אנו עומדים בחזית של עולם האיקומרס ועוזרים ללקוחותינו לייעל את פעילותם, לשפר את שביעות רצון הלקוחות שלהם ואת התוצאות העסקיות.
אנו נמצאים בתהליך מתמיד של לימוד ושיפור מתוך מטרה להציע ללקוחותינו את הסטנדרט הגבוה ביותר.
לקוחות מספרים עלינו
שירות לקוחות
צוות של עשרות נציגים בעלי ידע בתחום השירות וה-eCommerce
מרקטינג
ניסיון בתפעול עשרות אתרים בגדלים שונים ובתחומי פעילות שונים
חנות אונליין
ניסיון בתפעול מאות אלפי
פניות שירות

הצוות שלנו

גם כאשר אנו מוקפים במערכות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר אין תחליף לאנשים. צוות משובח, מקצועי, מנוסה ומסור הוא הבסיס להצלחה בכל תחום ובוודאי בעולם השירות. צוות השירות של WECOMMERCE הוא צוות מנוסה המשלב בצורה המיטבית בין שני תחומי ההתמחות שלנו - שירות ואיקומרס. הצוות עובר הדרכה ארוכה ולומד לפרטי פרטים את עולם האיקומרס לצד קבלת כלים שתורמים לחיזוק תודעת השירות ושיטות לניהול התנגדויות ומתן שירות איכותי גם בתקופות לחץ. הצוות שלנו עובר הכשרה על כל אתר שעבורו אנו נותנים שירות כולל הכרה מעמיקה של המוצרים הנמכרים באתר, מערכות האתר, נהלים, קשר עם חברות המשלוחים, המרכזים הלוגיסטיים ועוד. הצוות לומד אפילו את שפת האתר וערכי המותג ויודע לתקשר עם לקוחות הקצה בהתאם. רבים מעובדי WECOMMERCE נמצאים איתנו שנים רבות ומביאים איתם ניסיון רב ומחויבות גדולה. אנו מאמינים שהעובדים שלנו הם בעצם העובדים של הלקוחות שלנו ותמיד שואפים לתת ללקוחות את התחושה שאנחנו חלק מהארגון שלהם ולא ״עוד״ ספק חיצוני. אנחנו מזמינים אתכם לנסות ולחוות בעצמכם.
שירות לקוחות
״עולם האיקומרס מרתק אותי - הגיוון, הקצב, הקרבה לצרכנים, הטכנולוגיה שמתפתחת בקצב רצחני, הצורך לתכנן לטווח ארוך אבל גם לחשוב ולספק פתרונות בטווח המיידי.
החלום היה להקים מערך שירות לקוחות שיותאם כמו כפפה ליד לכל הצרכים של אתרי איקומרס. מאז 2017 ועד היום אנחנו קמים כל בוקר במטרה להגשים את החלום ולספק לעשרות אתרים פתרון בסטנדרט הגבוה ביותר, סטנדרט שאנחנו רגילים לקבל רק מאתרים מובילים מעבר לים.
הכוח של WECOMMERCE הוא בשילוב בין צוות נפלא, מסור ומקצועי לכלים טכנולוגיים מתקדמים ושיטות עבודה שמתבססות על טיפול במאות אלפי פניות שירות. אנחנו לא שוקטים לרגע על השמרים וקמים בכל בוקר עם מטרה אחת ברורה - להיות טובים יותר ולעשות טוב יותר עבור הלקוחות שלנו.״
מענה אנושי לעסקים
ליאור ארן
מנכ״ל
WECOMMERCE

רוצים להיות חלק ממשפחת WECOMMERCE?

הכירו את המשרות הפנויות
בואו לעבוד איתנו
הצטרפו לעשרות לקוחות שכבר שיפרו את העבודה שלהם איתנו